Leštící a brusné kotouče řady PRO CONE

NORDICPAD PRO CONETM je řada profesionálních pěnových kotoučů nejvyšší kvality vyvinutých pro DA leštičky. Kotouče jsou vyrobeny z vybraných evropských a světových pěn.

Jednotlivé kotouče jsou charakteristické velmi vysokou přesnosti zpracování. A také vynikající teplotní i mechanickou odolností. Se středovým otvorem pro lepší vycentrování a chlazení. Vyvinuto pro přesnou práci a nejlepší výsledky.

NORDICPAD PRO CONE BURGUNDY | vínově červený | tvrdý střední

. Publikováno v NORDICPAD DA PADS


Brusný kotouč PRO CONE burgundy  NORDICPAD PRO CONE tvary kotoučů


Profesionální fialový tvrdý brusný kotouč vyrobený z pěny se středně velkými otevřenými póry. Vyvinutý pro přesné odstraňování závažnějších poškození laků, hlubokých až středně hlubokých vrypů.a hologramů.

Kotouč má pevnou konstrukci, přesné zpracování a zvýšenou odolnost vůči změknutí při zahřátí. Odolný i před trháním při vysokém namáhání. Vhodný pro všechny typy leštiček včetně DA .

Doporučené otáčky:  do 1500 ot/min.

Čištění: ručně, nebo automatická pračka až do 40o C

 Kód  Rozměr  Pro unašeč  Kusů v kartonu
BL30BUR100F-C  97Ø  x 25 mm   Ø 75 mm  54
BL30BUR150F-C 150Ø x 25 mm Ø 125 mm  20
BL30PURF-C 175Ø x 25 mm Ø 150 mm  10

Jiné rozměry na vyžádáni.


NORDICPAD PRO CONETM  jsou profesionální leštící a brusné pěnové kotouče se speciálním kónickým tvarem. Kotouče jsou vyrobené z těch nejvalitnějších světových pěn a velcra. Tyto materiály jsou spojené lepidlem s vysokou teplotní odolností a nerozpustností ve vodě. Samozřejmostí je špičková přesnost zpracování.


  • Brusný_kotouč_burgundy_1
  • Brusný_kotouč_burgundy_2
  • Brusný_kotouč_burgundy_3
  • Brusný_kotouč_burgundy_4

Extra tvrdý a extra hrubý brusný kotouč Tvrdý a středně hrubý šedý brusný kotouč Brusný kotouč černý tvrdý jemný Tvrdý a středně hrubý brusný kotouč Tvrdý a jemný brusný a leštící kotouč Oranžový střední leštící a brusný kotouč Leštící a brusný kotouč červený střední Žlutý střední leštící a brusný kotouč Leštící kotouč zelený měkký Leštící a voskovací kotouč modrý měkký Leštící kotouč černý extra měkký