Leštící a brusné kotouče řady PRO CONE

NORDICPAD PRO CONETM je řada profesionálních pěnových kotoučů nejvyšší kvality vyvinutých pro DA leštičky. Kotouče jsou vyrobeny z vybraných evropských a světových pěn.

Jednotlivé kotouče jsou charakteristické velmi vysokou přesnosti zpracování. A také vynikající teplotní i mechanickou odolností. Se středovým otvorem pro lepší vycentrování a chlazení. Vyvinuto pro přesnou práci a nejlepší výsledky.

NORDICPAD PRO CONE BLACK | černý | extra měkký extra jemný

. Publikováno v NORDICPAD DA PADS

Leštící kotouč černý extra měkký NORDICPAD PRO CONE tvary kotoučů

Profesionální černý velmi měkký leštící kotouč vyrobený z extra měkké pěny s jemnými malými otevřenými póry (buňkami). Ideální pro finální leštění s jemnou leštící pastou, nebo bez. 

Kotouč má pevnou konstrukci, přesné zpracování a zvýšenou odolnost vůči změknutí při zahřátí. Odolný i před trháním při vysokém namáhání. Vhodný pro všechny typy leštiček včetně DA.

Doporučené otáčky:  do 1500 ot/min.

Čištění: ručně, nebo automatická pračka až do 40o C

 Kód  Rozměr  Pro unašeč  Kusů v kartonu
BL25SPR95F-C  97Ø  x 25 mm    Ø 75 mm  20
BL25SPR150F-C 150Ø x 25 mm  Ø 125 mm  20
BL25SPR180F-C 175Ø x 25 mm  Ø 150 mm  10

Jiné rozměry na vyžádáni.


NORDICPAD PRO CONETM  jsou profesionální leštící a brusné pěnové kotouče se speciálním kónickým tvarem. Kotouče jsou vyrobené z těch nejvalitnějších světových pěn a velcra. Tyto materiály jsou spojené lepidlem s vysokou teplotní odolností a nerozpustností ve vodě. Samozřejmostí je špičková přesnost zpracování.


  • lestici-kotouc-konicky-cerny_1
  • lestici-kotouc-konicky-cerny_2
  • lestici-kotouc-konicky-cerny_3
  • lestici-kotouc-konicky-cerny_4

Extra tvrdý a extra hrubý brusný kotouč Tvrdý a středně hrubý šedý brusný kotouč Brusný kotouč černý tvrdý jemný Tvrdý a středně hrubý brusný kotouč Tvrdý a jemný brusný a leštící kotouč Oranžový střední leštící a brusný kotouč Leštící a brusný kotouč červený střední Žlutý střední leštící a brusný kotouč Leštící kotouč zelený měkký Leštící a voskovací kotouč modrý měkký Leštící kotouč černý extra měkký