Ceny

. Publikováno v Nezařazeno

 

renovace laku

Švédské leštící a brusné kotouče NORDICPAD si svojí vysokou kvalitou a atraktivní cenou získávají nové a nové zákazníky dnes již téměř po celé Evropě. Ať již po svou značkou, nebo i pod privátními značkami jiných prodejců, pro které vyrábí. 

Výrobní řada NORDICPAD STANDARD je zacílena na zákazníky s vysokou spotřebou kotoučů. Jedná se zejména o velké lakovny, nebo výrobce nábytku, kteří mají zavedené postupy finálních úprav povrchů a vyžadují nízkou cenu se zachováním optimální kvality a životnosti. Výrobní řada NORDICPAD STANDARD zahrnuje také nejdéle vyráběné kotouče, které josu ověřeny roky používání v praxi.

Další výrobní řady NORDICPAD PRO, NORDICPAD PRO FXNORDICPAD PRO CONE, NORDICPAD PRO THIN a NORDICPAD FIBER PRO byly vyvinuty na základě požadavků zákazníků na specifické produkty. Všechny tyto řady ale spojuje použití těch nejkvalitnějších materiálů a důraz na vysokou přesnost a kvalitu konstrukce. Ceny jednotlivých řad se vychází z cen použitých materiálů a také na složitosti výroby. I přesto se jsou ceny na úrovni konkurenčních kotoučů s mnohem horšími parametry a životností.

Orientační cenik doporučených koncových cen výrobních řad PRO si můžete stáhnout ve formátu PDF zde:


 

Firmám, internetovým obchodům a dalším prodejcům poskytujeme velmi zajímavé slevy a podmínky. Pokud chcete rozšířit svojí nabídku, nebo se seznámit s cenami pro Vás, neváhejte nás kontaktovat.