Leštící a brusné kotouče řady PRO CONE

NORDICPAD PRO CONETM je řada profesionálních pěnových kotoučů nejvyšší kvality vyvinutých pro DA leštičky. Kotouče jsou vyrobeny z vybraných evropských a světových pěn.

Jednotlivé kotouče jsou charakteristické velmi vysokou přesnosti zpracování. A také vynikající teplotní i mechanickou odolností. Se středovým otvorem pro lepší vycentrování a chlazení. Vyvinuto pro přesnou práci a nejlepší výsledky.

NORDICPAD PRO CONE BLACK HD | černý | velmi tvrdý jemný

. Publikováno v NORDICPAD DA PADS

Brusný kotouč CONE black HD NORDICPAD PRO CONE tvary kotoučů

Profesionální černý tvrdý brusný kotouč vyrobený z pěny se střednímii otevřenými póry. Vyvinutý pro přesné vybrušování vrypů a poškození laků, odstraňování stop po broušení i odstraňování hologramů a nežádoucích optických efektů.

Kotouč má pevnou konstrukci, přesné zpracování a zvýšenou odolnost vůči změknutí při zahřátí. Odolný i před trháním při vysokém namáhání. Vhodný pro všechny typy leštiček včetně DA.

Doporučené otáčky:  do 1500 ot/min.

Čištění: ručně, nebo automatická pračka až do 40o C

 Kód  Rozměr  Pro unašeč  Kusů v kartonu
  BL30SHD95F-C   97Ø  x 25 mm    Ø 75 mm  20
BL30SHD150F-C
150Ø x 25 mm
 Ø 125 mm  20
BL30SHD180F-C  175Ø x 25 mm  Ø 150 mm  10

Jiné rozměry na vyžádáni.


NORDICPAD PRO CONETM  jsou profesionální leštící a brusné pěnové kotouče se speciálním kónickým tvarem. Kotouče jsou vyrobené z těch nejvalitnějších světových pěn a velcra. Tyto materiály jsou spojené lepidlem s vysokou teplotní odolností a nerozpustností ve vodě. Samozřejmostí je špičková přesnost zpracování.


  • Brusny_kotouc_Nordicpad_PRO_CONE_cerny_1
  • Brusny_kotouc_Nordicpad_PRO_CONE_cerny_2
  • Brusny_kotouc_Nordicpad_PRO_CONE_cerny_3
  • Brusny_kotouc_Nordicpad_PRO_CONE_cerny_4
  • Brusny_kotouc_Nordicpad_PRO_CONE_cerny_5
  • Brusny_kotouc_Nordicpad_PRO_CONE_cerny_6

Extra tvrdý a extra hrubý brusný kotouč Tvrdý a středně hrubý šedý brusný kotouč Brusný kotouč černý tvrdý jemný Tvrdý a středně hrubý brusný kotouč Tvrdý a jemný brusný a leštící kotouč Oranžový střední leštící a brusný kotouč Leštící a brusný kotouč červený střední Žlutý střední leštící a brusný kotouč Leštící kotouč zelený měkký Leštící a voskovací kotouč modrý měkký Leštící kotouč černý extra měkký