Leštící a brusné kotouče řady PRO CONE

NORDICPAD PRO CONETM je řada profesionálních pěnových kotoučů nejvyšší kvality vyvinutých pro DA leštičky. Kotouče jsou vyrobeny z vybraných evropských a světových pěn.

Jednotlivé kotouče jsou charakteristické velmi vysokou přesnosti zpracování. A také vynikající teplotní i mechanickou odolností. Se středovým otvorem pro lepší vycentrování a chlazení. Vyvinuto pro přesnou práci a nejlepší výsledky.

NORDICPAD PRO CONE RED | červený | střední

. Publikováno v NORDICPAD DA PADS


Brusný kotouč PRO CONE červený  NORDICPAD PRO CONE tvary kotoučů


Červený středně tvrdý leštící a brusný kotouč vyrobený z pěny se středními otevřenými póry. Byl vyvinut pro leštění i matování a přesné vybrušovaní lehkých poškození laků a lehké, až střední oxidace. Výsledný efekt je závislý na hrubosti použité brusné, nebo leštící pasty.

Kotouč má pevnou konstrukci, přesné zpracování a zvýšenou odolnost vůči změknutí při zahřátí. Odolný i před trháním při vysokém namáhání. Vhodný pro všechny typy leštiček včetně DA.

Doporučené otáčky:  do 1500 ot/min.

Čištění: ručně, nebo automatická pračka až do 40o C

 Kód  Rozměr  Pro unašeč  Kusů v kartonu
BL30RE100F-C  97Ø  x 25 mm   Ø 75 mm  54
BL30RE150F-C 150Ø x 25 mm Ø 125 mm  20
BL30RE180F-C 175Ø x 25 mm Ø 150 mm  10

Jiné rozměry na vyžádáni.


NORDICPAD PRO CONETM  jsou profesionální leštící a brusné pěnové kotouče se speciálním kónickým tvarem. Kotouče jsou vyrobené z těch nejvalitnějších světových pěn a velcra. Tyto materiály jsou spojené lepidlem s vysokou teplotní odolností a nerozpustností ve vodě. Samozřejmostí je špičková přesnost zpracování.


  • Lestici_kotouc_Nordicpad_PRO_CONE_cerveny_1
  • Lestici_kotouc_Nordicpad_PRO_CONE_cerveny_2
  • Lestici_kotouc_Nordicpad_PRO_CONE_cerveny_3
  • Lestici_kotouc_Nordicpad_PRO_CONE_cerveny_4
  • Lestici_kotouc_Nordicpad_PRO_CONE_cerveny_5

Extra tvrdý a extra hrubý brusný kotouč Tvrdý a středně hrubý šedý brusný kotouč Brusný kotouč černý tvrdý jemný Tvrdý a středně hrubý brusný kotouč Tvrdý a jemný brusný a leštící kotouč Oranžový střední leštící a brusný kotouč Leštící a brusný kotouč červený střední Žlutý střední leštící a brusný kotouč Leštící kotouč zelený měkký Leštící a voskovací kotouč modrý měkký Leštící kotouč černý extra měkký