Leštící a brusné kotouče výrobní řady PRO

NORDICPAD PROTM  je vyrobní řada, která zahrnuje pěnové kotouče z vybraných světových materiálů. Tato řada je orientovaná na dlouhou životnost a vysokou odolnost vůči namáhání. Je určena pro profesionální práci, která vyžaduje minimální změny v chování pěn se zárukou stabilních a neměnných výsledků.

NORDICPAD PRO YELLOW | žlutý | střední

Brusný a leštící kotouč NORDICPAD PRO bílý NORDICPAD PRO tvary kotoučů

Profesionální žlutý brusný i leštící kotouč vyrobený ze středně tvrdé pěny se středně velkými otevřenými póry. Svými vlastnostmi umožńuje broušení lehkých až středně těžkých poškození povrchů i leštění a to dle typu a hrubosti použité brusné, nebo leštící pasty. Vysledný lesk - střední.

Kotouč má pevnou konstrukci, přesné zpracování a zvýšenou odolnost vůči změknutí při zahřátí. Odolný i před trháním při vysokém namáhání.

Doporučené otáčky:  do 1500 ot/min.

Čištění: ručně, nebo automatická pračka až do 40o C

 Kód  Rozměr  Kusů v kartonu
BL25GPRO085F  85Ø x 25 mm  20
BL30GPRO130F  130Ø x 30 mm  20
BL30GPRO150F  150Ø x 30 mm  20
BL30GPRO160F  160Ø x 30 mm  20
BL30GPRO180F  180Ø x 30 mm  20

Jiné rozměry na vyžádáni.


NORDICPAD PROTM  jsou profesionální leštící a brusné pěnové kotouče vyrobené z vysoce kvalitních a odolných pěn. Tyto materiály jsou spojené lepidlem s vysokou teplotní odolností a nerozpustností ve vodě. Kotouče jsou chrakteristické i vysokou přesností zpracování. 


  • Lesici_kotouc_Nordicpad_PRO_FX_zluty_1
  • Lesici_kotouc_Nordicpad_PRO_FX_zluty_2
  • Lesici_kotouc_Nordicpad_PRO_FX_zluty_3
  • Lesici_kotouc_Nordicpad_PRO_FX_zluty_4
  • Lesici_kotouc_Nordicpad_PRO_FX_zluty_5

 Brusný kotouč bílý extra hrubý Brusný kotouč NORDICPAD PRO PURPLE fx burgundy.Leštící a brusný kotouč střední žlutý fx zeleny Leštící a voskovací kotouč PRO modrý,Leštící kotouč černý extra měkký