Leštící a brusné kotouče řady MINI PADS

NORDICPAD MINI PADS jsou pěnové kotouče malých průměrů určené pro detailing a broušení i leštění na malých a těžko přístupných plochách. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů shodných s výrobními řadami Nordicpad PROTM a Nordicpad PRO FXTM. Svými vlastnostmi umožňují vysoce přesnou práci s vynikajícími výsledky.

NORDICPAD MINI PAD YELLOW | žlutý | střední

. Publikováno v NORDICPAD MINI PADS

Profesionální žlutý brusný i leštící kotouč vyrobený ze středně tvrdé pěny se středně velkými otevřenými póry. Svými vlastnostmi umožńuje broušení lehkých až středně těžkých poškození povrchů i leštění a to dle typu a hrubosti použité brusné, nebo leštící pasty. Vysledný lesk - střední.

Kotouč má pevnou konstrukci, přesné zpracování a zvýšenou odolnost vůči změknutí při zahřátí. Odolný i před trháním při vysokém namáhání.

Doporučené otáčky:  do 1500 ot/min.

Čištění: ručně, nebo automatická pračka až do 40o C

 Kód  Rozměr  Kusů v kartonu
BL15GPRO45  45Ø x 15 mm  5
BL15GPRO60  60Ø x 15 mm  5

Jiné rozměry na vyžádáni.


NORDICPAD PROTM  jsou profesionální leštící a brusné pěnové kotouče vyrobené z vysoce kvalitních a odolných pěn. Tyto materiály jsou spojené lepidlem s vysokou teplotní odolností a nerozpustností ve vodě. Kotouče jsou chrakteristické i vysokou přesností zpracování.